ВАШ НОМЕР
ЯК СТВОРИТИ ИНДИВІДУАЛЬНУ РАКОВИНУ З БЕТОНУ?
Крок 1:
Визначте розміри майбутньої раковини в залежності від того, чи Ви облаштовуєте невелику ванну кімнату або великий санвузол - раковина повинна бути функціональною. Об'єм місця, який Ви можете виділити для облаштування умивальника, часто буває обмежений. У ванних кімнатах із невеликими розмірами або нішами часто неможливо влаштувати раковини популярних розмірів та форм, саме тому BETOOMORE виготовить раковини за вашими параметрами. Не забудьте переглянути наш INSTAGRAM.

Крок 2:
Вкажіть кількість, форму, тип чаші та колір: умивальники з лінійним стоком, умивальники з традиційною чашею, стільниці з двома і більше інтегрованими чашами, накладні / підлогові умивальники. Стандартні умивальники з традиційним стоком і закругленими чашами - найпопулярніші рішення на ринку. У сучасних інтер'єрах архітектори та дизайнери часто вибирають умивальники з лінійним стоком, вписаним у прямокутну раковину. Умивальники також виготовляються у варіанті з двома або більше чашами. Крім того, умивальники на замовлення можуть бути обладнані вбудованими отворами для кранів та різних дозаторів. Більше того, умивальники на замовлення від BETOOMORE також можна замовити в комплекті з металевим каркасом.

Крок 3:
Зверніться для консультації. Ми знаємо, як важливо правильно вибрати раковину для Вашої ванної кімнати. Ось чому ми пропонуємо повну підтримку як на етапі проектування, так і в інших питаннях, які можуть виникнути в процесі співпраці з нами. Звертайтесь через месенджери, або можна домовитись про зустріч особисто, якщо Ви знаходитесь у Львові.
Є ЗАПИТАННЯ?
Не вагайтесь, залишіть свій номер і ми передзвонимо