ВАШ НОМЕР
Як ми працюємо?
Заявка
Для оперативної консультації, дзвоніть на мобільний, пишіть на Viber/Telegram, або залишіть заявку на сайті.
Консультація
Консультуємо безкоштовно, отож не соромтесь та зверніться заздалегідь, ще на етапі планування, ми все розкажемо, що робити, як краще, та підкажемо, як уникнути невдалих рішень та халеп.
Рахунок
Коли все вирішено, всі нюанси обговорені, та Ви готові зробити замовлення, ми виписуємо для вас Рахунок на оплату, який Ви можете оплатити через мобільні додатки, термінали, або касу банку, або готівкою в офісі.
Оплата
Замовлення запускається в роботу тільки після 70-100% попередньої оплати.
Найзручніше оплатити Рахунок через меню мобільного додатку Mono або Приват Банку. Нічого складного, при потребі надамо покрокову інструкцію.
При бажанні можете розрахуватися готівкою, якщо Ви маєте можливість відвідати наш офіс.
Магія!
Доки ітиме час а Ви займатиметесь своїми справами, ми безліч різних процесів зконцентруємо в один чудовий виріб, або і не один :)
Якщо обраного Вами виробу немає на складі – виробництво простої типової моделі займає від 20-ти днів, індивідуального виробу приблизно 4+ тижні (в залежності від складності, кількості, і тд.), з моменту підтвердження замовлення і його передоплати.
Для швидшого виконання замовлення, одразу підготуйте інформацію: розміри в мм, креслення або малюнок від руки буде великим плюсом, колір, якщо є індивідуальні побажання до виробу.
Фотозвіт
Коли замовлення буде готове, ми зробимо фото/відео, та надішлемо Вам, щоб Ви переконалися, що все так, як Ви бачили в своїх задумах.
Доставка
Вироби відправляються Новою поштою. Доставка по Україні займає 1-3 дні.
Майте на увазі, що бетонні вироби міцні та тверді, але можуть легко сколотись на гранях при транспортуванні, тому для їх безпечного перевезення, часто використовується додаткове пакування/обрештування посилки або ящик з ОСБ, вартість якого може обраховуватися окремо. Пакування та відправлення великогабаритних товарів завжди обговорюється індивідуально.
Всі ці нюанси іноді підвищують вартість доставки.
Ви може самостійно розрахувати приблизну вартість доставки конкретного виробу за його габаритами/масою на сайті Нової Пошти. Якщо Ви перебуваєте в Львові – Вам доступна доставка вантажним таксі та самовивіз.

Коли забираєте замовлення з Нової Пошти обов'язково огляньте його. Всі посилки при відправленні страхуються на повну вартість, тому Ви маєте можливість вимагати в Новій Пошті відшкодування збитків, у випадку, якщо виріб приїхав розбитим.
Експлуатація
Для того, щоб виріб довго виглядав гарно, не втрачав своїх характеристик та у вас не виникало непорозуміння з приводу догляду, та експлуатації ознайомтесь, будь ласка, з документом


РЕКОМЕНДАЦІЇ З ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Є ЗАПИТАННЯ?
Не вагайтесь, залишіть свій номер і ми передзвонимо